האתר הראשי  |  דף הבית חטיבה עליונה  
קורסי השכלה כללית
קורסי השכלה כללית שמוצעים לתלמידים שלנו מתכתבים עם חזון ותרבות תיכונט. תכני הקורסים ודרכי הלימוד והערכה בהם מדגישים, בין היתר: חתירה לצדק ושוויון חברתי, לחימה לקידום זכויות אדם, אתיקה והתנהלות ברשת, הטלת ספק ופיתוח חשיבה ביקורתית, מפגש לימודי מקוון עם קבוצות מגוונות בחברה הישראלית ועוד. חוויה לימודית מרחיבת דעת זו נעזרת בכלים טכנולוגיים וחדשניים של העת הזו. כמו כן, בדומה לאקדמיה, לכל קורס ישנה תכנית שניתנת מראש לתלמידים בה מצוינים התנאים והדרישות להצלחה בו. תנאי חשוב להצלחה טמון באפשרות הבחירה שניתנת לתלמידים (בחירה 2 קורסים מתוך 10 לפי עניין) המאפשרת למידה מתוך תשוקה ועניין לצד קבלת אחריות אישית ללמידה. המורים, שהם המפתחים והמנחים של הקורס, מזמינים את התלמידים לחוויה לימודית חדשה גם מחוץ לכתלי התיכון כמו סיורים, מפגשים עם בני נוער, למידה ממומחים ב"סקייפ", ביקור בבית משפט מחוזי ופגישה עם שופט, למידה ברצועת החולות, למידה בעולם וירטואלי וכד'.
תגובות: -1   צפיות: -1
חדשות תיכונט- מגזין חדשות TV בית ספרי
הקורס מיועד לתלמידות ותלמידים דעתנים, שחשוב להם להשמיע את קולם. לכול מי שחלמה להחליף את יונית לוי או מי שרואה עצמו כגיא זהר הבא. לאוהבי האקטואליה והתקשורת שחולמים להיות כתבי שטח, לאוהבי הצילום והעריכה וליצירתיים שבינכם שמחפשים עוד דרך לביטוי ומסקרן אותם להתנסות בהפקת כתבות שיתעדו את רוח תיכונט בהלך השנה.
תגובות: -1   צפיות: -1
חכם ברשת
האם אתם משתמשים באינטרנט כדי להגיב על מה שאתם רואים ברשת; כדי לחלוק מידע על עצמכם או על אחרים; כדי לתקשר עם חברים או לשחק משחקים; כדי לאסוף מידע? אם התשובה לאחת משאלות אלו היא כן- אז אתם מוגדרים כאזרחים דיגיטליים.
תגובות: -1   צפיות: -1
כתיבת ערכים בויקיפדיה
הקורס מיועד לתלמידים בעלי עניין וסקרנות בעולמות ההסטוריה והאקטואליה, עם כישרון כתיבה והבעה בכתב המעוניינים להשפיע ברשתות האינטרנט ולהיות חלק מקהילת כותבי הערכים באנציקלופדיה האינטרנטית.
תגובות: -1   צפיות: -1
Does the world needs superman? או האם אנו באמת זקוקים לגיבורי על?
הקורס מיועד ללוחמי הצדק הבלתי מנוצחים, לנבלים חורשי המזימות, ליצירתיים, לילדותיים, לבוגרים ולכל מי שרוצה להסיר את המסכה, לגלות את הסיפורים מאחורי גיבורי העל ולהבין למה אנחנו כל כך אוהבים לאהוב אותם.
תגובות: -1   צפיות: -1
מבריכת החורף לחוף הים: המדריך למיליונר הצעיר
הקורס מיועד לתלמידות ותלמידים שחולמים להיות מעושרים ומאושרים, שאוהבים אתגרים, אוהבים להצליח ורוצים ללמוד את סודות עולם השיווק הפרסום והמכירות וגם...ליהנות מאוויר צח, נופים מיוחדים וטבע פראי.
תגובות: -1   צפיות: -1
ההיסטוריה שלא מלמדים אותנו - איך הנשים הפסיקו לשתוק והתחילו להילחם למען שוויון
בואו להכיר את הנשים שהלכו נגד הזרם, אמרו את מה שאף אחד לא רצה לשמוע, ונלחמו בלי להסתכל לאחור כדי להגיד את מה שהיום נראה לנו כל כך ברור. או שאולי לא לכולם נראה כל כך ברור?
תגובות: -1   צפיות: -1
סָפָארִי נְגְ'מָה – המסע לאפריקה
המסע לאפריקה נועד לתת לתלמידים הזדמנות להכיר את היבשת השחורה, על פניה הרבות. התלמידים יפתחו באמצעותו תפיסה חוקרת ומשווה אודות החיים באפריקה ובכלל, תוך ראיית האחר באופן מכבד והומניסטי.
תגובות: -1   צפיות: -1